Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7830
Stary 10.06.2009, 14:02
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
To by bylo zbyt piekne zeby bylo prawdziwe. Skonczy sie na karze finansowej i Widze bedzie gral w ekstraklasie.
Nie ma takiej mozliwosci, bo po orzeczeniu Sadu Najwyzszego prawomocna jest decyzja o degradacji(!) Widzewa.
Odpowiedz cytując