Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Boomcha
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6
Offline
#
3712
10.06.2009, 14:00
wolfy
napisał(a):
Chyba raczej "C"?
Sam się zastanawiam, co tych ludzi tak ciągnie do utraty suwerenności przez własne państwo?
Oligarchia brukselsko-strasburska. Europejsi.
Boomcha
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Boomcha