Wyświetl pojedynczy post
Boomcha
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3712
Stary 10.06.2009, 14:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chyba raczej "C"?
Sam się zastanawiam, co tych ludzi tak ciągnie do utraty suwerenności przez własne państwo?
Oligarchia brukselsko-strasburska. Europejsi.