szprotson napisał(a):

|
Nie licząc Pawła Brożka !
|
Raczej nie liczac Sobolewskiego. Na swojej pozycji Sobol nie ma mankamentow, natomiast Brozek, nawet bedac Kingiem Snajperow, moze czasem irytowac nieskutecznoscia - mowa oczywiscie w przekroju calego sezonu. Nie jest to Inzaghi, ktory jak juz sie wreszcie urwie z tego spalonego, to pilke wpakuje do siatki .