Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
UW&I
Senior Member
Od: 01.2005
Offline
#
211
10.06.2009, 11:11
Andrzej_TSW
napisał(a):
Chodził ktoś do Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu? Mam kilka pytań będę wdzięczny za priva
Polecam poczytać forum:
http://www.nfow.pl/portal.php
. Dowiesz się tam na pewno wszystkiego co cię interesuje.
UW&I
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UW&I
Znajdź inne posty napisane przez UW&I