Wyświetl pojedynczy post
UW&I
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 10.06.2009, 11:11
Andrzej_TSW napisał(a):Wyświetl post
Chodził ktoś do Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu? Mam kilka pytań będę wdzięczny za priva
Polecam poczytać forum: http://www.nfow.pl/portal.php . Dowiesz się tam na pewno wszystkiego co cię interesuje.
Odpowiedz cytując