Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1914
Stary 10.06.2009, 10:46
http://www.sports.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=50991

Nobla dla tego pana! znalazł PLUSY ^^

To jest dramat, w takim bagnie szukać jakiegoś .. szkiełka [nie powiem, że brylantu ]!

Ehh... Generalnie niektórzy mówią, że to przez to, że to nie jest ta pierwsza kadra. A ja chciałam zauważyć, że sporo osób z tego składu gra w tej kadrze A. Poza tym: Błaszczykowski czy Jeleń nie zbawią kadry. Tu by nawet Messi nie pomógł, ba! nawet nie wiem czy ksiądz/biskup/papież! poradzilby coś...
Piłkarzy mamy słabych, ale trenera [jak widać] jeszcze gorszego. I wiecie co: je*ią mnie te mecze z Portugalia czy Czechami. 2 udane na milion nieudanych to nawet równowagi nie ma! :| Pan Leo B. musi się zdecydować: pracuję ALBO napie*dalam na Bońka, Piechniczka itd ALBO spie*dalam do mojego murowanego domu. Denerwuje mnie tak, że bardziej już nie można. Niech se bierze tego Rogerka i niech spadają do Feyenordu (od razu piszę: nie nie jestem rasistką np. Oliego lubiłam :]).

Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej? = DRAMAT!
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując