Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA
Offline
#
210
10.06.2009, 10:31
Chodził ktoś do Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu? Mam kilka pytań będę wdzięczny za priva
"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Andrzej_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Andrzej_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Andrzej_TSW