|
Jeżeli uznać, że sezon 08/09 się już zakończył to Widzew powinien być zdegradowany w sezonie 09/10 czyli grać w ekstraklasie a na koniec sezonu nie zależnie wyniku i tak powinien spaść. W tym przypadku w kwestii baraży wszystko zostaje po staremu.
Jeżeli uznać, że sezon 08/09 się jeszcze nie zakończył(w końcu baraże są jeszcze) to Widzew zamiast awansu powinien zostać teraz zdegradowany do 2 ligi. W tym przypadku awansuje Zagłębie i Korona a w barażach gra Podbeskidzie.
Nie widzę opcji, żeby Widzew dalej grał w pierwszej lidze.
|