Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7809
Stary 10.06.2009, 09:49
Jeżeli uznać, że sezon 08/09 się już zakończył to Widzew powinien być zdegradowany w sezonie 09/10 czyli grać w ekstraklasie a na koniec sezonu nie zależnie wyniku i tak powinien spaść. W tym przypadku w kwestii baraży wszystko zostaje po staremu.

Jeżeli uznać, że sezon 08/09 się jeszcze nie zakończył(w końcu baraże są jeszcze) to Widzew zamiast awansu powinien zostać teraz zdegradowany do 2 ligi. W tym przypadku awansuje Zagłębie i Korona a w barażach gra Podbeskidzie.

Nie widzę opcji, żeby Widzew dalej grał w pierwszej lidze.
Odpowiedz cytując