Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#433
Stary 10.06.2009, 08:32
tranceaddict napisał(a):Wyświetl post
Polecam "The Hangover"
Co tutaj duzo mowic jeden z lepszych ostatnio filmow komediowych.
"Czterech dobrych kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, przyszły pan młody znika, a pozostali nie pamiętają, co się stało. Wyruszając na poszukiwanie kolegi, odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a wszystkich czterech ściga lichwiarz – bandyta."
a ty oglądałęś go po angielsku czy masz jakieś napisy ? po ja ściągnąłem tą wersje -> http://torrenty.org/torrent/372818 i nie ma napisów :/
Elo.

Odpowiedz cytując