Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#398
Stary 10.06.2009, 07:36
39pkt.(hum. 31 mat. 18) + ang 20 hehe ;D Może w przyszłym roku napisze lepiej :/ tak mi sie spodobało moje gimnazjum że przeciągnę jeszcze jeden rok :/
Ostatnio edytowane przez Nowohucianin^^ : 10.06.2009 o godz. 09:37.

Odpowiedz cytując