Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3705
Stary 10.06.2009, 02:35
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Dajże spokój, przecież to jest śmiech na sali co teraz piszesz... "Zomo" już nie pamiętasz? Całej kampanii prowadzonej za rządów PiS ("albo jesteś z nami, albo spiskujesz z zdradzieckimi medami, i psudointeligentami") również? Bynajmniej nie PO, to obrzucanie gównem zaczęło...
PO zaczęło podział elektoratu - ich jest "cool", reszta to "mohery". Później już poszło z górki, bo do zabawy przyłączyły się media. Zaczęła się walka nie między politykami, a elektoratami.
Możesz rzucać tutaj do woli kalkami myślowymi, ale to niczego nie zmieni - paranoicznych ataków na tamten rząd usprawiedliwić się niczym nie da. Nie w takim stopniu, nie takimi metodami. Małolaty to kupiły, ale cena jest w mojej ocenie zbyt wysoka i będziemy płacić ją bardzo długo.
Potem jeszcze Palikot i Niesiołowski - teraz żeby zaszokować kogokolwiek polityk musiałby chyba publicznie posunąć się do czynów karalnych. Wszak wykroczenia na wizji za sprawą Janusza już mieliśmy - w postaci dojenia setek na wizji. Niby nic, ale demoralizuje jak cholera takie pokazywanie, że prawo obowiązuje tylko maluczkich.
Poziom chamstwa w debacie publicznej już dawno przekroczył granice śmieszności, a bębenek jest wciąż podbijany.

Obawiam się, że zatarcie wszelkich możliwych granic będzie jedyną pozostałością po rządach PO.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!