Wyświetl pojedynczy post
Boomcha
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3703
Stary 10.06.2009, 00:54
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
a mi tu smierdzi Jackiem Kurskim...
Młodzi, wykształceni mieszkańcy większych miast! Beneficjenci pokojowych okrągłostołowych przemian!
Dubi napisał(a):Wyświetl post
jesli ktos z Was oglądał program o 23:00 w TVN24 ,podsumowanie dnia i miedzy innymi wszytskie wypowiedzi Pani Kotek, chyba nikt nie ma wątpliwosci że łże.(...)
Nie, nikt takich wątpliwości nie ma. Nie może mieć! TVN to TVN do k****y nendzy nie!? Nie byle jakiś tam Rydzyk!
Dubi napisał(a):Wyświetl post
(...)ps. czemu nie złozyła zeznań ? boi sie odpowiedzialnosci,bowiem skladanie fałszywych zeznań jest karalne.kropka.
Pod ścianę z nią! Szkoda czasu!
Ostatnio edytowane przez Boomcha : 10.06.2009 o godz. 00:59.