Zienczuk8 napisał(a):

|
a mi tu smierdzi Jackiem Kurskim...
|
Młodzi, wykształceni mieszkańcy większych miast! Beneficjenci pokojowych okrągłostołowych przemian!
Dubi napisał(a):

|
jesli ktos z Was oglądał program o 23:00 w TVN24 ,podsumowanie dnia i miedzy innymi wszytskie wypowiedzi Pani Kotek, chyba nikt nie ma wątpliwosci że łże.(...)
|
Nie, nikt takich wątpliwości nie ma. Nie może mieć! TVN to TVN do k****y nendzy nie!? Nie byle jakiś tam Rydzyk!
Dubi napisał(a):

|
(...)ps. czemu nie złozyła zeznań ? boi sie odpowiedzialnosci,bowiem skladanie fałszywych zeznań jest karalne.kropka.
|
Pod ścianę z nią! Szkoda czasu!