1q2 - nikt raczej nie oskarża Platformy o najmowanie zbirów. Nikt w tym temacie, przynajmniej.
Oskarżam jednak PO o szerzenie chamstwa i agresji na skalę dotąd niespotykaną, o poniżanie politycznych oponentów i ich elektoratu. Oskarżam usłużne im media o - miast piętnowanie - ciche popieranie tych zachowań.
Efekty są destrukcyjne dla naszego życia publicznego. Od chwili, gdy samozwańczy inteligenci pod przywództwem Tuska podzielili społeczeństwo na Polskę "A" i "B" coś się popsuło. Bardzo i raczej nieodwracalnie.
Archiwa tego tematu są świetnym papierkiem lakmusowym - zainteresowanym radzę się tam cofnąć.
Poziom chamstwa i agresji zamiast spadać - rośnie, czego przykładem jest choćby usunięty przeze mnie post Kamyka.
To się bardzo źle skończy - dla wszystkich zainteresowanych.
Tutaj ciekawy komentarz.