Nehiar napisał(a):

Możliwe, że gdzieś wcześniej mówił, ale ostatnio tutaj na forum widziałem, że ktoś mówił że za Janczyka zapłacono ponad 4 mln(a było to kontekście transferu Brożka), więc po prostu napisałem, żeby ludzie którzy o tym nie słyszeli się dowiedzieli
|
Przecież o tym było wiadomo już rok temu jak nie lepiej. Ruscy zakręcili z kwotami w dolarach dlatego najpierw podano 5 mln, później 4 mln, ale nie określono w jakiej walucie. Ten transfer to było mistrzostwo świata.