Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7802
Stary 09.06.2009, 23:27
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
Możliwe, że gdzieś wcześniej mówił, ale ostatnio tutaj na forum widziałem, że ktoś mówił że za Janczyka zapłacono ponad 4 mln(a było to kontekście transferu Brożka), więc po prostu napisałem, żeby ludzie którzy o tym nie słyszeli się dowiedzieli
Przecież o tym było wiadomo już rok temu jak nie lepiej. Ruscy zakręcili z kwotami w dolarach dlatego najpierw podano 5 mln, później 4 mln, ale nie określono w jakiej walucie. Ten transfer to było mistrzostwo świata.
Odpowiedz cytując