Panowie pal licho te MŚ, pal licho Beenhakkera, mnie martwi jedno. My przecież za 3 lata gramy na Euro jako gospodarze. Już powinny być poczynione ku temu kroki (tj. odmłodzenie reprezentacji). A tymczasem to wygląda jakbyśmy chcieli się doczołgać do RPA a o przyszłości już nikt nie myśli. Ja już szczerze wolę żeby oni do tego RPA nie awansowali. Wtedy przyjdzie nowy trener i będzie miał więcej czasu żeby ogarnąć młodzież i przygotować ją do 2012 roku.
W tym momencie powinien być zakaz gry w drużynie narodowej dla zawodników powyżej 30 roku życia
