Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3356
Stary 09.06.2009, 22:45
Mimo, że Ekwador dużo słabszy od Argentyny (na papierze) to grają właśnie w Ekwadorze, na pojebanej wysokości, zatem radzę mimo wszystko odpuścić ten mecz, bo mogą być cuda...
Odpowiedz cytując