Stilić w Zagłębiu?
http://sport.onet.pl/0,1248759,19873...wiadomosc.html
buahahahah, czego to te dziennikarzyny nie wymyślą.
@7 kotów - takich jak Florian się pamięta, przecież tutaj na forum to był płacz i zgrzytanie zębów jak w jednym z meczów Lecha pare razy prosto kopnął piłke. Jak mogliśmy takiego zawodnika puścić, wstyd, brak skautingu itd.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."