Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7800
Stary 09.06.2009, 22:23
Stilić w Zagłębiu?

http://sport.onet.pl/0,1248759,19873...wiadomosc.html

buahahahah, czego to te dziennikarzyny nie wymyślą.

@7 kotów - takich jak Florian się pamięta, przecież tutaj na forum to był płacz i zgrzytanie zębów jak w jednym z meczów Lecha pare razy prosto kopnął piłke. Jak mogliśmy takiego zawodnika puścić, wstyd, brak skautingu itd.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 09.06.2009 o godz. 22:27.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując