Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 09.06.2009, 21:38
tyniec.protest napisał(a):Wyświetl post
fruwają jakieś zajebiste motyle po tych moich łąkach...
I bardzo dobrze że fruwają, wokół mnie (w Skotnikach), na łąkach też fruwają i dzięki temu będę miał zieleń i w miare ciszę, a nie kolejne osiedla i jakieś anty skwarki zieleni. I dzięki tej Naturze mam gwarancję że nie wytną mi lasu niedaleko żeby postawic kolejny supermarket.
A co do inwestycji w Tyńcu to zbiornik powinien powstac, ale ta dwupasmówka to porażka wg mnie.
Ostatnio edytowane przez Arkas : 09.06.2009 o godz. 21:40.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując