tyniec.protest napisał(a):

|
fruwają jakieś zajebiste motyle po tych moich łąkach...
|
I bardzo dobrze że fruwają, wokół mnie (w Skotnikach), na łąkach też fruwają i dzięki temu będę miał zieleń i w miare ciszę, a nie kolejne osiedla i jakieś anty skwarki zieleni. I dzięki tej Naturze mam gwarancję że nie wytną mi lasu niedaleko żeby postawic kolejny supermarket.
A co do inwestycji w Tyńcu to zbiornik powinien powstac, ale ta dwupasmówka to porażka wg mnie.