Ale jesli chcemy zobaczyć co zawiera "part1" (i kolejne) klikamy na ikonce prawym, wybieramy wypakuj pliki... a następnie w nowym oknie zaznaczamy "Zachowaj uszkodzone pliki" i winrar wypakowuje tyle pliku ile jest w archiwach.
Więc
jurukuru to co napisałem powinno pomóc.