Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1898
Stary 09.06.2009, 20:59
pysio napisał(a):Wyświetl post
na Reprezentację bardziej zasługuje już Niedzielan! niż jakiś tam Komorowski?

kto to w ogóle jest ten Komorowski... kolejny wynalazek Leo z jakiegoś Górnika czy innej Cracovii z I Ligi? czy co? Komorowski... hehe...

Leo pewnie liczy, że stawiając na Komorowskiego wypromuje go jakoś, że koleś trafi do Legii lub Lecha.. w sumie w Zabrzu Leo ma układy, nie udało się z Pazdanem, nie udało z Zahorskim to teraz testuje Komorowskiego..

lol... LEO WON !!!

Taki jesteś mądry to powiedz kogo miał zabrać na zgrupowanie, jak nagle 20 osób zmęczonych po jedynie kilku meczach w sezonie?!

Wszyscy najeżdżają na Leo a tak naprawdę lepszego kandydata nie znajdziecie. PZPN chce trenera z Polski, tłumacząc to "polską myślą szkoleniową" - BZDURA! Coś takiego jak "polska myśl szkoleniowa" nie istnieje, leśne dziadki chcą mieć swoich ludzi u władzy w reprezentacji, najchętniej wrócili by do Engela. Wiadomo, Polak nie skrytykuje tak PZPN jak to robi na każdym kroku Leo, Polak będzie się niestety bał.

Czytacie wywiady z Holendrem? Porównuje swoją sytuację z sytuacją Hiddinka w Rosji - tam też na początku rządziła żelazna ręka. Jednak coś ruszyło i obecnie widzimy skutek tych działań - nie tylko w piłce reprezentacyjnej ale i klubowej.

Do czego zmierzam - to nie jest wina Leo, że sytuacja wygląda jak wygląda - owszem popełnia błędy, jak dziwna taktyka, czy niefortunne wypowiedzi - ale całokształt winy leży po stronie PZPN, przykład pierwszy z brzegu Grzesiu Lato i jego kilkudziesięciu współpracowników (z rodzinami!) jedzie do RPA rzekomo przyglądac się przygotowaniom piłkarzy. No nóż mi się w kieszeni otwiera To już nie można tych kilkudziesięciu(-set?) tysięcy wydać na skautów, czy rozwój młodzieży, tak by wreszcie podnieść poziom tej nędzy? A przykłady się niestety mnożą...

Leo ma u mnie poparcie
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując