pysio napisał(a):

na Reprezentację bardziej zasługuje już Niedzielan! niż jakiś tam Komorowski?
kto to w ogóle jest ten Komorowski... kolejny wynalazek Leo z jakiegoś Górnika czy innej Cracovii z I Ligi? czy co? Komorowski... hehe...
Leo pewnie liczy, że stawiając na Komorowskiego wypromuje go jakoś, że koleś trafi do Legii lub Lecha.. w sumie w Zabrzu Leo ma układy, nie udało się z Pazdanem, nie udało z Zahorskim to teraz testuje Komorowskiego..
lol... LEO WON !!!
|
Taki jesteś mądry to powiedz kogo miał zabrać na zgrupowanie, jak nagle 20 osób zmęczonych po jedynie kilku meczach w sezonie?!
Wszyscy najeżdżają na Leo a tak naprawdę lepszego kandydata nie znajdziecie. PZPN chce trenera z Polski, tłumacząc to "polską myślą szkoleniową" - BZDURA! Coś takiego jak "polska myśl szkoleniowa" nie istnieje, leśne dziadki chcą mieć swoich ludzi u władzy w reprezentacji, najchętniej wrócili by do Engela. Wiadomo, Polak nie skrytykuje tak PZPN jak to robi na każdym kroku Leo, Polak będzie się niestety bał.
Czytacie wywiady z Holendrem? Porównuje swoją sytuację z sytuacją Hiddinka w Rosji - tam też na początku rządziła żelazna ręka. Jednak coś ruszyło i obecnie widzimy skutek tych działań - nie tylko w piłce reprezentacyjnej ale i klubowej.
Do czego zmierzam - to nie jest wina Leo, że sytuacja wygląda jak wygląda - owszem popełnia błędy, jak dziwna taktyka, czy niefortunne wypowiedzi - ale całokształt winy leży po stronie PZPN, przykład pierwszy z brzegu Grzesiu Lato i jego kilkudziesięciu współpracowników (z rodzinami!) jedzie do RPA rzekomo przyglądac się przygotowaniom piłkarzy. No nóż mi się w kieszeni otwiera

To już nie można tych kilkudziesięciu(-set?) tysięcy wydać na skautów, czy rozwój młodzieży, tak by wreszcie podnieść poziom tej nędzy? A przykłady się niestety mnożą...
Leo ma u mnie poparcie