Wyświetl pojedynczy post
avanti
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: znikąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#332
Stary 09.06.2009, 20:58
z tematu http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5937

twojastara napisał(a):
mam pytanie jak wisła przyjeżdza do śląska na mecz zgodowy to zawsze wymieniacie sie koszulkami
misiekk napisał(a):
W tym sezonie tak, w następnym nie, za 2 znów-tak co drugi sezon jak jesteśmy w jednej lidze...
twojastara napisał(a):
a dlazcego co 2 sezony a nie co karzdy
WRzŚ napisał(a):
bo raz się wymianiają oni z nami, a raz my z nimi.
.....
WISŁA PANEM W ZAKOPANEM! HEJ!
Odpowiedz cytując