Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1895
Stary 09.06.2009, 20:53
hudinho napisał(a):Wyświetl post
A tak jeszcze odnośnie PZPNu:

w jakiś wiadomościach(nie pamietam ktora stacja) mówili ze do RPA pojechal Lato i ... 40 jego kolegów z żonami. Ciekawe za czyje pieniadze... to co sie dzieje to dramat.
Wyciąga 50 tysiaków miesięcznie więc może za "swoje".

Na tą mendę to patrzeć poprostu nie moge, Listkiewicz przy nim to był wręcz porządny gość . 20 lat minęło a te dziady, za przyzwoleniem mafii z fifa dalej tkwią w starym systemie i nikt nic nie może z tym zrobić...
Odpowiedz cytując