hudinho napisał(a):

A tak jeszcze odnośnie PZPNu:
w jakiś wiadomościach(nie pamietam ktora stacja) mówili ze do RPA pojechal Lato i ... 40 jego kolegów z żonami. Ciekawe za czyje pieniadze... to co sie dzieje to dramat.
|
Wyciąga 50 tysiaków miesięcznie więc może za "swoje".
Na tą mendę to patrzeć poprostu nie moge, Listkiewicz przy nim to był wręcz porządny gość

. 20 lat minęło a te dziady, za przyzwoleniem mafii z fifa dalej tkwią w starym systemie i nikt nic nie może z tym zrobić...