Zienczuk8 napisał(a):

reprezentacja gra bez pomyslu, bez dynamiki, jakiejkolwiek taktyki, a jej trener zarabiaogromne pieniadze.. Janas bral 1/10 tego co Leo, a wyniki byly lepsze... trenerem to lepszym bylby nawet Majewski, albo Nawalka
|
Janas brał 1/30 tego co bierze Beenhaker...(w skali roku)