Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1892
Stary 09.06.2009, 20:48
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post

reprezentacja gra bez pomyslu, bez dynamiki, jakiejkolwiek taktyki, a jej trener zarabiaogromne pieniadze.. Janas bral 1/10 tego co Leo, a wyniki byly lepsze... trenerem to lepszym bylby nawet Majewski, albo Nawalka
Janas brał 1/30 tego co bierze Beenhaker...(w skali roku)
Odpowiedz cytując