Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1889
Stary 09.06.2009, 20:41
pysio napisał(a):Wyświetl post
na Reprezentację bardziej zasługuje już Niedzielan! niż jakiś tam Komorowski?

kto to w ogóle jest ten Komorowski... kolejny wynalazek Leo z jakiegoś Górnika czy innej Cracovii z I Ligi? czy co? Komorowski... hehe...

Leo pewnie liczy, że stawiając na Komorowskiego wypromuje go jakoś, że koleś trafi do Legii lub Lecha.. w sumie w Zabrzu Leo ma układy, nie udało się z Pazdanem, nie udało z Zahorskim to teraz testuje Komorowskiego..

lol... LEO WON !!!
Już się tak nie ekscytuj, bo Komorowski już gra w Legii.
Mając takich piłkarzy do dyspozycji to wcale się nie ma co dziwić.
I na pewno Piotrek Brożek by tej kadry nie zbawił.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując