pysio napisał(a):

na Reprezentację bardziej zasługuje już Niedzielan! niż jakiś tam Komorowski?
kto to w ogóle jest ten Komorowski... kolejny wynalazek Leo z jakiegoś Górnika czy innej Cracovii z I Ligi? czy co? Komorowski... hehe...
Leo pewnie liczy, że stawiając na Komorowskiego wypromuje go jakoś, że koleś trafi do Legii lub Lecha.. w sumie w Zabrzu Leo ma układy, nie udało się z Pazdanem, nie udało z Zahorskim to teraz testuje Komorowskiego..
lol... LEO WON !!!
|
Już się tak nie ekscytuj, bo Komorowski już gra w Legii.
Mając takich piłkarzy do dyspozycji to wcale się nie ma co dziwić.
I na pewno Piotrek Brożek by tej kadry nie zbawił.