Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1886
Stary 09.06.2009, 20:20
A tak jeszcze odnośnie PZPNu:

w jakiś wiadomościach(nie pamietam ktora stacja) mówili ze do RPA pojechal Lato i ... 40 jego kolegów z żonami. Ciekawe za czyje pieniadze... to co sie dzieje to dramat.

a odnośnie meczu:

hahahaha ... a co to ****a jest a co to ****a jest...
Odpowiedz cytując