|
A tak jeszcze odnośnie PZPNu:
w jakiś wiadomościach(nie pamietam ktora stacja) mówili ze do RPA pojechal Lato i ... 40 jego kolegów z żonami. Ciekawe za czyje pieniadze... to co sie dzieje to dramat.
a odnośnie meczu:
hahahaha ... a co to ****a jest a co to ****a jest...
|