Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1269
Stary 09.06.2009, 20:08



projekt graficzny: http://i40.tinypic.com/11sp89d.jpg
jedziemy ze sprzedażą vlepek Nowej Huty. Całkowity zysk przeznaczamy na cele kibicowskie (UW i malowanie głównie na to drugie).

Istnieje możliwość wysyłki poza Kraków. nr konta podam osobom, które się zapisały z chęcią zakupu wysyłkowego, na priva.

Osoby które chcą je zakupić proszone są kontakt na priv. Mogę się z takimi osobami ustawić na mieście.
CENA JEDNEGO PAKIETU (30 vlepek) 8 zł
liczę na to że vlepki się sprzedadzą, pomysłów jest masa, miejscówek też potrzebna jedynie kasa na puchy. Zysk będzie widać na ścianach i jak dobrze pójdzie to jeszcze przed nowym sezonem będzie kolejna seria. Dlatego proszę o mobilizacje, kupujcie i lepcie

link na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=658712348
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
Odpowiedz cytując