Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 09.06.2009, 18:27
Po pierwsze, to od kilku miesiecy bylo wiadomo, ze ten pomysl jest chory(z rozgrywaniem spotkan w czerwcu i to w Afryce). Trzeba bylo zagrac jeden mecz w kraju z dobrym rywalem i zobaczyc, jak dublerzy(mowie o prawdziwych dublerach, a nie o facetach ktorzy stanowia kadre C lub D) zaprezentuja sie na tym tle.
Odpowiedz cytując