Wyświetl pojedynczy post
Yourdream1906
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2951
Stary 09.06.2009, 17:45
Ja bym proponował Banasia z Górnika.... niewiem czemu chłop jest tak solidny ze niemówcie ze by sie niesprzydał Wisle bo nieuwierze... jest to mocna zmiana gdyby nie Daj Boze kontuzje złapał Ktos ze srodkowych obronców Gosc Jest Godny Grac w Wisle....
Odpowiedz cytując