Ja bym proponował Banasia z Górnika.... niewiem czemu chłop jest tak solidny ze niemówcie ze by sie niesprzydał Wisle bo nieuwierze... jest to mocna zmiana gdyby nie Daj Boze kontuzje złapał Ktos ze srodkowych obronców

Gosc Jest Godny Grac w Wisle....