Wyświetl pojedynczy post
Sloth
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10423
Stary 09.06.2009, 17:38
Mr_Kwolf napisał(a):
Dodam że raz już szturmowaliśmy lige mistrzów. Sezon 2004/2005 (zakupienie Zieńczuka, Dawidowskiego, Kukiełki, Majdana, Kłos itd) a jak to się skończyło wszyscy pamiętamy. Do tej pory tutaj ludzie płaczą że ściągneliśmy Dawidka.
Wisła nigdy nie szturmowała Ligi Mistrzów wydając miliony. W żadnym oknie transferowym bezpośrednio przed walką o LM Cupiał jednorazowo nie wydał na transfery nawet 1 mln Euro! Takie są fakty. Główne wydatki Cupiała nastąpiły za Łazarka i „pierwszego Smudy”, a nie wtedy, gdy klub grał o LM! Więc o jakich zbrojeniach tu mowa? Dlatego zawsze kończyło się, jak doskonale wiemy. LM to nie miejsce, gdzie wchodzi się bez wcześniejszych wydatków i inwestycji.

A ktoś, kto uważa że ściągniecie Dawidowskiego, Zieńczuka, Kłosa, Kukiełki Majdana etc. (tych ostatnich „za darmo” lub prawie darmo) ma znamiona „szturmu na LM”, to chyba kpi i był wtedy i jest teraz w ogromnym błędzie. To nieporozumienie a nie dowód, że klub wzmocnił się nieprawdopodobnie i gówno z tego wyszło.

Mr_Kwolf napisał(a):
Jaką masz gwarancje że wydamy pare melonów a nie dostaniemy samych Kwieków, Kowalczyków, Kukiełek, Majdanów, Dawidowskich itd?
A Ty jaką masz gwarancję, że Wisła wydając pieniądze na wzmocnienia, nie sprowadziłaby nowych Żurawskich, Frankowskich, Kosowskich, Głowackich, Pawłów Brożków, Szymkowiaków, Błaszczykowskich, Stiliców, Rengifów, Lewandowskich itd.?

Albo uważamy, że nasi trenerzy wiedzą co robią i potrafią oszacować możliwości zawodników, albo nie – ale wtedy, to co tacy partacze jak Skorża, czy Bednarz robią w klubie, skoro nie można ich osądom ufać? To może zawieśmy całą politykę transferową, bo Tobie brakuje gwarancji, że nigdy nie trafi się jakiś nowy Kwiek? W każdej firmie może się trafić pracownik niespełniający pokładanych oczekiwań – ale nie oznacza to, że nagle zasadne staje się niezatrudnianie przez tą firmę potrzebnych osób, których uważa za fachowców, z powodu ryzyka kolejnego błędu. Bo bez nich i wydatków na nich, każda firma z czasem stanie się niekonkurencyjna i upadnie.
Ostatnio edytowane przez Sloth : 09.06.2009 o godz. 17:45.
Odpowiedz cytując