Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
1859
09.06.2009, 17:36
Jak ja się cieszę, że żaden z wiślaków nie pojechał na te wycieczkę bo to co pokazują to żenada.
kucharz_77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kucharz_77
Znajdź inne posty napisane przez kucharz_77