Wyświetl pojedynczy post
JacaTS
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 09.06.2009, 17:29
Zagryzlem wargi i ogladalem do 55 minuty. Dalej nie dalem rady patrzec na wirtuozerie w wykonaniu piasta Rogera i pejsa Polczaka.

Dno den. Nizej jest juz tylko Frytka.
Tylko Wisła
Ukochana Wisła
Odpowiedz cytując