Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
JacaTS
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
1857
09.06.2009, 17:29
Zagryzlem wargi i ogladalem do 55 minuty. Dalej nie dalem rady patrzec na wirtuozerie w wykonaniu piasta Rogera i pejsa Polczaka.
Dno den. Nizej jest juz tylko Frytka.
Tylko Wisła
Ukochana Wisła
JacaTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacaTS
Znajdź inne posty napisane przez JacaTS