Wyświetl pojedynczy post
<3 Wisla Kraków
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: MAGICZNY KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1856
Stary 09.06.2009, 17:28
porażka nic nie grają,będzie kompromitacja kolejna hah,nie wierze w to co się dzieję na boisku. JEDNO WILEKIE DNO.
Odpowiedz cytując