Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
<3 Wisla Kraków
Member
Od: 05.2008
Skąd: MAGICZNY KRAKÓW
Offline
#
1856
09.06.2009, 17:28
porażka nic nie grają,będzie kompromitacja
kolejna hah,nie wierze w to co się dzieję na boisku. JEDNO WILEKIE DNO.
<3 Wisla Kraków
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do <3 Wisla Kraków
Znajdź inne posty napisane przez <3 Wisla Kraków