Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
ketjow
Junior Member
Od: 12.2006
Offline
#
1849
09.06.2009, 17:09
Panowie. Wstyd! Trzeba być dumnym ze swojej Polskości i kibicować naszym z całego serca. Mój telewizor jest większym optymistą od was:
http://img192.imageshack.us/img192/5369/jedenzero.jpg
A tak naprawde to dupa
ketjow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ketjow
Znajdź inne posty napisane przez ketjow