Wyświetl pojedynczy post
ketjow
Junior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1849
Stary 09.06.2009, 17:09
Panowie. Wstyd! Trzeba być dumnym ze swojej Polskości i kibicować naszym z całego serca. Mój telewizor jest większym optymistą od was:

http://img192.imageshack.us/img192/5369/jedenzero.jpg

A tak naprawde to dupa
Odpowiedz cytując