Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1848
Stary 09.06.2009, 17:07
Oglądałem mecz z RPA oglądam i ten i tak zastanawiam się jak ten kopacz grający u nas na lewej pomocy śmiał założyć koszulkę z nr 16.
Odpowiedz cytując