Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10421
Stary 09.06.2009, 16:22
szprotson napisał(a):Wyświetl post
rokrocznie, o ile Lech nie wykupi najlepszych zawodników, czyli tak jak Wisła na początku tego stulecia.

Tego sie niestety obawiam, ze powstanie nowa Wisła, i będzie nią je**** kuchenkowska Amica.

Wisła kupowała najlepszych, bo ..przepłacała. Po Radka K. do Lubina to pojechali przeciez z walizką pieniędzy, a teraz ? Z walizką gruzu co najwyżej jeździmy.

Jeśli Lech sie znacząco nie wzmocni ligowcami, to bedzie luz, ale jeśli wykupi najlepszych, to znowu wszystko w rękach Skorży.
nie panikuj, teraz jest co najmniej 4-5 klubów o najwyższym budżecie w kraju a wtedy tylko Wisła była jedyna z taka monetą.Pozatym uważam że transfery pomiedzy klubami pierwszej 4 w lidze są mało realne bo danemu zawodnikowi opłaca sie bardziej wyjechac na zachód i zarobic tam 2-3 razy tyle co np. w Wiśle,Lechu,Legii, Poloni Warszawa czy nawet w Bełchatowie.Wiec uważam że cięzko bedzie jednemu klubowi zgromadzic 11-tu najlepszych zawodników w lidze.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.06.2009 o godz. 16:25.
Odpowiedz cytując