szprotson napisał(a):

rokrocznie, o ile Lech nie wykupi najlepszych zawodników, czyli tak jak Wisła na początku tego stulecia.
Tego sie niestety obawiam, ze powstanie nowa Wisła, i będzie nią je**** kuchenkowska Amica.
Wisła kupowała najlepszych, bo ..przepłacała. Po Radka K. do Lubina to pojechali przeciez z walizką pieniędzy, a teraz ? Z walizką gruzu co najwyżej jeździmy.
Jeśli Lech sie znacząco nie wzmocni ligowcami, to bedzie luz, ale jeśli wykupi najlepszych, to znowu wszystko w rękach Skorży.
|
nie panikuj, teraz jest co najmniej 4-5 klubów o najwyższym budżecie w kraju a wtedy tylko Wisła była jedyna z taka monetą.Pozatym uważam że transfery pomiedzy klubami pierwszej 4 w lidze są mało realne bo danemu zawodnikowi opłaca sie bardziej wyjechac na zachód i zarobic tam 2-3 razy tyle co np. w Wiśle,Lechu,Legii, Poloni Warszawa czy nawet w Bełchatowie.Wiec uważam że cięzko bedzie jednemu klubowi zgromadzic 11-tu najlepszych zawodników w lidze.