Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
8598
09.06.2009, 16:22
CVC
napisał(a):
Z tego co mi wiadomo to basen prawdopodobnie bedzie w tym roku zamknięty z tego powodu że miasto nie da kasy na dofinansowanie go.
(10 znaków)
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW