Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8598
Stary 09.06.2009, 16:22
CVC napisał(a):Wyświetl post
Z tego co mi wiadomo to basen prawdopodobnie bedzie w tym roku zamknięty z tego powodu że miasto nie da kasy na dofinansowanie go.
(10 znaków)
Odpowiedz cytując