Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10416
Stary 09.06.2009, 15:12
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/94/news94...w-Piascie.html
Tym bardziej trzeba kogoś sprowadzić na środek obrony.

eh... polityka transferowa naszego ukochanego klubu..chyba ktos zapomnial, ze mamy aktualnie 4 nominalnych obroncow...a Kowalski to calkiem solidny gracz przeciez.
Groundhopper
Odpowiedz cytując