fiedor1 napisał(a):

Czemu Lech lub Legia może kupować piłkarzy o wartości ok 1mln euro ?
.
|
Wymien mi choc jednego zawodnika za taka cene, ktory przyszedl do Legii czy Amici.
Wisła pozyskiwala gwiazdy. Bukalski, Żurawski, Kosowki, Szymkowiak, Głowacki nie przychodzili za frytki. Ich transfery byly rekordowe jak na tamte czasy. Chociaz ta druzyna przyniosla nam wiele szczescia i emocji to jednak sukcesow w Europie nie miala zadnych. Wiec nic dziwnego, ze Cupial forsy wydawac nie chce, zwlaszcza teraz kiedy jest tzw. kryzys, tzw. dług i jeszcze rok grania na wyjezdzie. Dzieki zawodnikom sprowadzanym za darmo jakies wielkiej pilki nie gramy, ale caly czas jestesmy w czolowce. Niech Rutkowski i Walter zrobia dla swoich klubow tyle co Cupial dla nas to pogadamy. A narazie skonczyc ciagle zale i pelne pretensji wymagania i cieszyc sie tym, co jest.