Wyświetl pojedynczy post
fiedor1
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10406
Stary 09.06.2009, 12:17. ???
Czemu Lech lub Legia może kupować piłkarzy o wartości ok 1mln euro?
no a Wisła? Nadal poszukuje graczy który kończy się kontrakt.
Za wygranie ligi trochę zarobiliśmy może by tak kupić jakiegoś dobrego zawodnika np. Kerlon lub Lilinhia - liga brazylijska - g\byłem trochę w Brazylii no i widziałem na co ich stać można spróbować ich kupić.
Odpowiedz cytując