Czemu Lech lub Legia może kupować piłkarzy o wartości ok 1mln euro

?
no a Wisła

? Nadal poszukuje graczy który kończy się kontrakt.
Za wygranie ligi trochę zarobiliśmy może by tak kupić jakiegoś dobrego zawodnika np. Kerlon lub Lilinhia - liga brazylijska - g\byłem trochę w Brazylii no i widziałem na co ich stać można spróbować ich kupić.