Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
8579
09.06.2009, 11:57
pchelcok
napisał(a):
miałem kiedyś problem z mp3 Cretive MoVo coś podobnego jak Ty mówisz, ściągałem różne programy do formatowania mp3 i specjalne do Creativa nie pomogło mi to, lecz udało mi się sformatować poprzez polecenie: START->Uruchom->chkdsk h: /F (gdzie h to jest dysk wymienny)
mi to pomogło i mp3 śmigala później cały czas
tym poleceniem "wkrzesiłem" dwie mp3 i jednego pendriva więc coś w tym jest, możesz spróbować, albo poszukaj w google tych programów do Creativa
Ściągnąłem nowego firmware'a , no i gdy wpinałem odtwarzacz w USB to trzymałem przycisk play
Wgrałem firmware i hula
Dzięki
!!IRIVER!!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do !!IRIVER!!
Znajdź inne posty napisane przez !!IRIVER!!