Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2923
Stary 09.06.2009, 11:24
damianos napisał(a):Wyświetl post
Dla zabawy na szybko zrobiłem wizualizacje ukazującą jak mniej wiecej będzie wyglądać nowa trybuna zachodnia.
Blisko, blisko. Jak byś się chciał bawić, to możesz się pokusić o narożniki i wejścia
Odpowiedz cytując