Jurand napisał(a):

Podejrzewam, że ciągłości fosy nie będzie, w końcu w rogach trybun za bramkami są wycięcia mające jak się domyślam służyć za dojazdy dla karetek, wiec zrobienie fosy dookoła całego stadionu byłoby głupotą. Poza tym musimy się jakoś dostawać na murawe na fetach
|
Skoro nie będzie ciągłości fosy, to w takim razie w jaki sposób aligatory będą pływać wokół stadionu? Będą musiały po jednej długości zawracać i ogonem uszkodzą z całą pewnością dolny rząd krzesełek.