Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
7781
09.06.2009, 10:41
Na pewno nie chodzi o TEGO Stilica, bo tego prawdziwego sprzedalismy juz zima (po udanej jesieni), wraz z Lewandowskim i Arboleda, o czym wspominal juz Fakt. Widac, ze nieuwaznie czytasz
bbbnba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bbbnba
Znajdź inne posty napisane przez bbbnba