Wyświetl pojedynczy post
tyniec.protest
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 09.06.2009, 10:34
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Ja tam jestem za planami budowy i zagospodarowania.

co?

jestes za tym, zeby takim jak ty i ja zburzono dom.. wykurzono do jakiejs klitki w bloku zabrali pole warte majątek? mialem plany budować sie w przepieknym miejscu, a tu taki <klops> ... juz nawet projekt domu jest .. juz nawet szczegoly dogadane z geodetami i tak naprawde cala nasza przyszłośc właśnie legła w gruzach... dzięki planom jakichś przygłupawych nie świadomych niczego urzędasów !!

Protestujemy !!
Odpowiedz cytując