FredzIo napisał(a):

|
Ja tam jestem za planami budowy i zagospodarowania.
|
co?
jestes za tym, zeby takim jak ty i ja zburzono dom.. wykurzono do jakiejs klitki w bloku

zabrali pole warte majątek

? mialem plany budować sie w przepieknym miejscu, a tu taki <klops> ... juz nawet projekt domu jest .. juz nawet szczegoly dogadane z geodetami i tak naprawde cala nasza przyszłośc właśnie legła w gruzach... dzięki planom jakichś przygłupawych nie świadomych niczego urzędasów !!
Protestujemy !!