Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
LeQ
Member
Od: 05.2009
Offline
#
7780
09.06.2009, 10:22
http://sport.onet.pl/0,1248675,19867...wiadomosc.html
Go Away
E:
Jasne przecież wy już wszystko i wszystkich sprzedaliście ... nawet drużynę.
Dobrze że chociaż kibice się ostali. Amica wycofana więc będziecie mieć wsparcie na meczach u siebie.
Ostatnio edytowane przez LeQ : 09.06.2009 o godz. 11:06.
LeQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeQ
Znajdź inne posty napisane przez LeQ