Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
damianos
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
2921
09.06.2009, 10:03
Dla zabawy na szybko zrobiłem wizualizacje ukazującą jak mniej wiecej będzie wyglądać nowa trybuna zachodnia.
damianos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damianos
Znajdź inne posty napisane przez damianos