Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2933
Stary 09.06.2009, 09:30
umarłem :lol2:
oraj pole na traktoreee...


http://i40.tinypic.com/33o7gph.jpg a to ode mnie ; )

http://w587.wrzuta.pl/audio/12l7aqTI...rucha_smieszne i do tego przeróbka już kolejna ekipy RMF MAXXX.
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 09.06.2009 o godz. 09:41.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując