Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni
Offline
#
2933
09.06.2009, 09:30
Andrzej_TSW
napisał(a):
http://lukacz.wrzuta.pl/audio/1Vj6KA...le_na_traktore
umarłem :lol2:
oraj pole na traktoreee...
http://i40.tinypic.com/33o7gph.jpg
a to ode mnie ; )
http://w587.wrzuta.pl/audio/12l7aqTI...rucha_smieszne
i do tego przeróbka już kolejna ekipy RMF MAXXX.
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 09.06.2009 o godz. 09:41.
PdG.
TYLKO WISŁA!
PrawdziwośćDlaGry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrawdziwośćDlaGry
Znajdź inne posty napisane przez PrawdziwośćDlaGry