Wyświetl pojedynczy post
Coal
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1264
Stary 09.06.2009, 08:57
Zamienię SE K550i na Nokię 6310i raczej z dopłatą !! lub Sprzedam samego K550i ze wszystkim !! PILNE !
Ostatnio edytowane przez Coal : 09.06.2009 o godz. 14:50.
" i smutek z serca zginie, troski odejdą precz."
Odpowiedz cytując