Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Coal
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
1264
09.06.2009, 08:57
Zamienię SE K550i na Nokię 6310i raczej z dopłatą !! lub Sprzedam samego K550i ze wszystkim !! PILNE !
Ostatnio edytowane przez Coal : 09.06.2009 o godz. 14:50.
" i smutek z serc
a zginie, troski
odejdą precz
."
Coal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coal
Znajdź inne posty napisane przez Coal