flamengista napisał(a):

Pisałem parę tygodni wcześniej i nikt nie chciał wierzyć.
3 mln € to bardzo dużo jak za Pawła Brożka. Realnie tego typu zawodnik - z przeciętnej europejskiej ligi, już nie perspektywiczny - jest warty jakieś 1-1,5 mln €.
|
To jest właśnie bolączka polskiej ligi, NIE MAMY MARKI.
Przykład pierwszy z brzegu - Matusiak
Odchodzi jako gwiazda, wielki zbawiciel reprezentacji z Bełchatowa do Palermo za 1,8 mln euro
We Włoszech jak wiadomo sobie nie radzi, siedzi na ławce, mało gra. Wreszcie Palermo sprzedaje Polaka, piłkarza, który przecież w ostatnich miesiącach rozegrał tylko kilka meczów za 3 mln euro!
I co z tego, że z Polski odchodził jako gwiazda, a z Palermo jako niewypał, liczy się marka...