Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10402
Stary 09.06.2009, 08:30
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Pisałem parę tygodni wcześniej i nikt nie chciał wierzyć.

3 mln € to bardzo dużo jak za Pawła Brożka. Realnie tego typu zawodnik - z przeciętnej europejskiej ligi, już nie perspektywiczny - jest warty jakieś 1-1,5 mln €.
To jest właśnie bolączka polskiej ligi, NIE MAMY MARKI.
Przykład pierwszy z brzegu - Matusiak
Odchodzi jako gwiazda, wielki zbawiciel reprezentacji z Bełchatowa do Palermo za 1,8 mln euro
We Włoszech jak wiadomo sobie nie radzi, siedzi na ławce, mało gra. Wreszcie Palermo sprzedaje Polaka, piłkarza, który przecież w ostatnich miesiącach rozegrał tylko kilka meczów za 3 mln euro!

I co z tego, że z Polski odchodził jako gwiazda, a z Palermo jako niewypał, liczy się marka...
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując