Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10401
Stary 09.06.2009, 08:18
Pisałem parę tygodni wcześniej i nikt nie chciał wierzyć.

3 mln € to bardzo dużo jak za Pawła Brożka. Realnie tego typu zawodnik - z przeciętnej europejskiej ligi, już nie perspektywiczny - jest warty jakieś 1-1,5 mln €.

Fakt, Brożek to najlepszy polski napastnik. Ale przeciętny zachodni klub może mieć za te pieniądze kogoś dużo lepszego. I jeszcze ten kryzys, który powoduje że wszyscy oszczędzają.

Brożek albo przestanie narzekać na oferty z Rosji czy Turcji, albo nigdzie nie wyjedzie. Co by mnie absolutnie nie zmartwiło, bo nikogo lepszego od niego w napadzie nie mamy i mieć nie będziemy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując