Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3681
Stary 09.06.2009, 06:48
tak popatrzylem na wyniki w mojej gminie i widze za Ziobro zebral praktycznie wszystkie glosy z PiSu.
w PO nawet jak PO w ilosci glosow wygrywala, to Thum przegrywala z Ziobro, bo glosy rozkladaly sie jeszcze na Sonika i Miodowicza.
zabraklo Platformie jakiegos konkretnego kandydata - bo ciezko za takiego uznac Thum, ktory by zebral glosy jak Ziobro. chyba, ze PO z gory zakladalo, ze z Ziobra nie maja szans w Krakowie.
cieszy, ze w Zabierzowie i wygrala PO z PiS i Thum z Ziobro.

p.s. i tak jest prawie w calym Krakowie, stad taki wynik Ziobry - reszta na liscie PiSu byla tylko tlem.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 09.06.2009 o godz. 06:55.
Wisła Kraków